Dankjewel voor je aankoop!

Er is een e-mail naar je toegestuurd, naar hetzelfde e-mailadres dat je hebt gebruikt in het bestelproces. Hierin is ook de factuur opgenomen.
Mocht je de e-mail niet hebben ontvangen, check dan de spam map van dat e-mail adres. Als je daar ook niets terugvindt, neem dan even contact op.

Het proces voor de verwerking van je aankoop is in werking gesteld.

Maar...

Ik heb nog een kleine bonus voor je waarmee ik je alvast in de stemming wil brengen. Iets wat niet in het boek naar voren komt, maar je wel al aan het denken kan zetten... Iets waar je mogelijk nog nooit bij hebt stilgestaan of nagedacht. Er is een account voor je aangemaakt.

Met onderstaande knop ga je naar onze Online Leeromgeving. Er is al een account voor je gemaakt met je e-mailadres.
Het enige wat je nu moet doen is even een eigen wachtwoord maken. Dat doe je met de volgende eenvoudige stappen:

  1. Met onderstaande knop ga je zo dadelijk naar je account
  2. Je ziet staan dat je bent ingelogd. Klik op Nieuw wachtwoord maken
  3. Voer je e-mailadres in: e-mailadres
  4. Je krijgt een e-mail toegestuurd met een link
  5. Via die link maak je een eigen wachtwoord
  6. Als je die hebt opgeslagen, klik je op Inloggen en login met je e-mailadres en dat nieuwe wachtwoord.
>
Begin met chatten
1
Heb je een vraag?
Hallo, hoe kan ik je helpen?